Czy cukrzyca typu II może powodować problemy z potencją?

Cukrzyca – choroba ogólnie znana i kojarzona przez wszystkich ze zbyt wysokim poziomem cukru we krwi. Skojarzenie jest słuszne, aczkolwiek niepełne. Zacznijmy od tego, że cukrzyca należy do kilku chorób, które obecnie najczęściej atakują człowieka. Ze względu na częstotliwość występowania, chorobę tę zalicza się do tak zwanych schorzeń cywilizacyjnych. Przypuszcza się bowiem, że tak częste występowanie cukrzycy ma bezpośredni związek z warunkami życia, jakie oferuje cywilizacja. Powszechnie stosowana definicja cukrzycy jest niepełna, ponieważ chorujący na nią ludzie mają nie tylko zbyt dużo cukru we krwi. Sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Poziom cukru u pacjentów z cukrzycą jest bardzo nierównomierny i waha się między zbyt wysokim i zbyt niskim. Leczenie cukrzycy polega na nieustannym sprawdzaniu ilości glukozy we krwi i regulowaniu jej przy pomocy tabletek lub insuliny.

Powikłania w cukrzycy

Cukrzyca jest chorobą podstępną, której objawów nie odczuwa się przez długi czas. W wyniku długotrwałej cukrzycy Bardzo często dochodzi do powikłań, wśród których wymienia się zaburzenia potencji. Kłopoty te nazywane są cichymi powikłaniami tej choroby. Rzadko który mężczyzna chorujący na cukrzycę ma świadomość, że jego problemy z potencją wywołane są właśnie przez tę chorobę. Jeśli masz cukrzycę, a twoja potencja szwankuje, spytaj swojego lekarza kamagra co to. Zdarza się i tak, że mężczyzna idzie do lekarza z problemami z potencją i w trakcie badań okazuje się, że ma cukrzycę. Prawda jest taka, że połowa mężczyzn chorujących na cukrzycę ma kłopoty z kondycją seksualną.

Dlaczego cukrzyca osłabia potencję?

Z zaburzeniami potencji borykają się najczęściej pacjenci chorujący na cukrzycę typu drugiego. Utrzymujący się przez długi czas niewłaściwy poziom glukozy we krwi stopniowo przyczynia się do osłabienia stanu i kondycji naczyń krwionośnych. Osłabieniu ulegają również ścianki żył i tętnic, którymi krew dopływa do penisa podczas stosunku. Gdy napływ krwi jest słaby, słaba jest również reakcja jamistych komórek prącia, które powinny szybko rozkurczyć się. To oczywiście powoduje słabą erekcję, a co za tym idzie kiepską potencję. Chcąc ją poprawić, należy bezwzględnie stosować się do zaleceń lekarskich w zakresie przyjmowania insuliny i nie tylko Równie ważne jest stosowanie zaleceń żywieniowych. Chorując na cukrzycę można doraźnie stosować leki na erekcję. W tym celu trzeba upewnić się u specjalisty i spytać go kamagra czy działa w tej chorobie. Równie ważna jest odpowiednia i stosowana w porozumieniu z lekarzem kamagra dawka.

Czytaj więcej o Kamagra tutaj http://www.aptekakamagra.pl

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.